0

BaksLiquidLab aneb Džiko šókai č. 1

Část názvu dnešního příspěvku do blogu jsem napsal japonsky, protože ono “Džiko šókai” znamená “představení se,” a týká se výrobců liquidů, jejichž výrobky zde na e-shopu mám ku prodeji. Obrátil jsem se na ně s prosbou, zda-li by se českým zákazníkům nějak krátce nepředstavili, a nenapsali třeba, jak sami s vapingem začínali.

A prvním, kdo na moji prosbu reagoval několika větami, kterými své setkání s vapingem popisuje, byl Šinsuke Uširo, který stojí za značkou BaksLiquidLab.

Nyní tedy p. Uširo vlastními slovy:

“K vapingu jsem se dostal na jaře roku 2015. Impulsem, který mne k vapování přivedl, byla mimo výhod ve zdravotní oblasti také snaha o finanční úsporu ve srovnání s cigaretami. A aby finanční úspora byla ještě větší, hned od počátku jsem se začal zajímat o míchání vlastních liquidů.

“V té době ještě informací ohledně vlastního míchání bylo málo, takže jsem s tím dost zápasil a učil se za pochodu děláním chyb. Jak jsem tak pokračoval ve vlastních pokusech, přišlo na mysl, že míchání liquidů se vlastně dost podobá vaření. Začal jsem se soustředit na chutě, které jsem měl sám rád, a snažil jsem se přijít s jedinečnými recepty, které nikde jinde na světě nebyly. To už mne začalo míchání bavit natolik, že jsem u něj úplně zapomínal na ubíhající čas.

Koncem roku 2016 mi začaly na mobil chodit pochvalné zprávy od kamarádů, kteří ode mne měli nějaké liquidy, a já se následujícího roku v únoru odhodlal k oficiálnímu založení své firmy BaksLiquidLab.

BaksLiquidLab si dala za svůj cíl uvádět na trh hlavně chutě, které lze najít pouze ve vapingu, a mým záměrem je být výrobcem liquidů s opravdu jedinečnými chutěmi.”

Možná, že už jste někdo nějaké liquidy od BaksLiquidLab ochutnal, a já mohu jen odhadovat, jak vám sedly, ale sám za sebe mohu říci, že mi jeho kombinace chutí vyrazily dech. Koho by napadlo míchnout do tabákového liquidu jahodu a černý bez? Nebo přijít s tabákovým liquidem, v němž hraje svoji roli zázvor a santálové dřevo? Nebo broskev s popelem?

Liquidy p. Ušira mám velmi rád. Jejich vyvážené chutě jsou nevtíravé, ale přesto natolik osobité, že člověka opravdu příjemně naladí. Dle mého soudu jde o takové “dospělé” chutě, vyvážené a velmi dobře srovnané. Ostatně – můžete si je vyzkoušet sami. 🙂

  • Sdílejte příspěvek

Napsat komentář