0

Dobrý den a děkuji za vaši návštěvu.

Doufám, že nezůstane pouze u jedné návštěvy, a že vás kvalita zboží v tomto obchodě přiměje k tomu, abyste jej navštívili v dohledné době opět.
Chtěl bych využít tohoto blogu k tomu, abych vám řekl mimo jiné i něco bližšího o vapingu v Japonsku. Právě Japonsko je totiž zdrojovou zemí, pramenem, ze kterého čerpám, a z něhož chci dát ochutnat i vám.

Proč jsem se rozhodl pro japonské liquidy?

Teď už to budou asi dva roky, co jsem zvažoval, že si pořídím vaporizér. V té době jsem ale ještě zvažoval vaporizér na bylinky, a tak jsem hledal různě po netu a po časopisech recenze, které by mne třeba nějak nasměrovaly. Zásadní směr vykazovaly recenze v časopise Legalizace. 🙂 S jejich pomocí jsem objevil jedno zařízení, které na jedné straně umožňovalo vaporizovat bylinky, a na druhé straně mělo zase část, která umožňovala vapování nějakých speciálních kapalných náplní. To jsem se vlastně s vapingem, tak jak jej známe dnes, potkal poprvé. Čím víc jsem si o tom všem ale zjišťoval, začal jsem upouštět od původního zámeru, tedy toho, že bych si pořídil vaporizér na bylinky. Upřímně řečeno – šlo mi o ten akt bafání, a tudíž pro mne bylo kontraproduktivní se po pár potazích z vaporizéru deaktivovat. Elektronické cigarety nabízely čistě pohodové bafání bez silných vlivů na mysl. 🙂

Přibližně v tu samou dobu jsem letěl služebně do Japonska a díky tomu měl možnost navštívit několik místních vape shopů. Nabídka byla, především co se liquidů týká, nepřeberná. Cíleně jsem však šel pouze po výrobcích japonských, přičemž jsem si již před odletem na netu vyhledal a sestavil seznam těch nejznámějších místních výrobců. Když jsem si jejich výrobky přivezl domů a společně s několika kamarády ochutnal, došlo mi, že jsem narazil na zlatou žílu. Takové dobroty tu prostě nikde nebyly! 

Využil jsem toho, že jsem byl schopen komunikovat v japonštině a několik výrobců oslovil. Z těch, kdo se k možné distribuci jejich výrobků do daleké České republiky stavěli pozitivně, se postupem času vykrystalizovali dva, se kterými jsme dlouhé období poměrně složitých příprav dokázali dotáhnout do konce.

Oba dva výrobce mám v úmyslu představit zvlášť v dalším krátkém článku. Stejně tak jako zmiňovanou vaping scénu v Japonsku.

Předpokládám, že nabídku e-shopu po nějaké době rozšířím a že k těmto dvěma prvním zástupcům přidám další. Už jich mám několik vytipovaných

  • Sdílejte příspěvek

Napsat komentář