0

Vegas

Ve videu, kde se Mike Godwin věnuje ochutnávání několika liquidů z mého e-shopu, se objevuje i Vegas. Je tedy na čase dát prostor pro popis tohoto zajímavého (a dobrého) liquidu jeho samotnému tvůrci.

Když slyším „Las Vegas“, tak se mi hned vybaví Bellagio a MGM Flamingo hotel. A to jsem je ani nenavštívil.

Když jsem skončil s tvorbou liquidu Elk, nepřemýšlel jsem o tvorbě nějakého dalšího konkrétního liquidu. Jen jsem si tak zkoušel nějaké nové příchutě, a ejhle –  už jsem v tom zase jel. Zkoušel jsem namíchat něco podobného americkým cigaretám, váhal, jak dál, když se mě někdo optal: „Nezkoušel jsi něco broskvového?“ Vzpomínám si, že moje odpověď byla značně nerozhodná. Broskve? Hmm, no …

Ony ty broskvové chutě nejsou nic jednoduchého. Když jsou moc silné, působí až příliš zemitě, slabé jsou zase jako voda. A já sám to ani s ovocem moc neumím. Broskve – to bych musel udělat jako nějaký džus, myslel jsem si.

Nakonec vznikl poněkud exotičtější liquid, kde hraje hlavní roli tabák – Barley s trochu sladším Toscana – a troška té broskve. 

Broskve jsem nemusel přidávat moc, protože tabák Toscana už v sobě trošičku broskvové sladkosti má. Přidat broskve trošku víc a už by to nebylo ono.

K vrchní chuti jsem přidal trochu popela. Když liquid po namíchání necháte nějakou chvíli stát a chuť se zakulatí, projeví se v liquidu malinko i cedrové dřevo. Cedrový olej má mimochodem sedativní účinky. Liquid jako stvořený pro klidné chvilky.

Tento liquid možná není úplně vhodný pro vapování při výrazně nízkých odporech okolo 0.2 Ω.  Broskvová složka se z něj vytratí a zbude ne moc definovatelná sladkost.

  • Sdílejte příspěvek

Napsat komentář