0

Pepparkakor

Tímto příspěvkem odstartuji krátkou sérii článků, ve kterých bude p. Ushiro, co by zakladatel společnosti BaksLiquidLab, popisovat okolnosti vzniku jednotlivých liquidů v jeho portfóliu.

A začneme liquidem Pepparkakor – mezi mnohými vapery již známou “lištičkou.” 🙂

…………………………………………………………..

Pepparkakor je nástupcem liquidu Gotland Pepparkakor, jehož prodej byl již ukončen. Na obrázku etikety není pes – je to liška.

Ve srovnání chutě s Gotland Pepparkakor jde o nový výrobek, protože jsem použil nová aromata.

Jde o vyrovnaně namíchanou směs chuti jablka, zázvorových sušenek a tři druhů tabáku. Jako svrchní tóny objevíte vůni santálového dřeva.

Tam, kde jste u předchozího výrobku mohli vnímat v těle liquidu smetanovou sladkost, tak u nynějšího jsem usiloval o dosažení větší lehkosti při zachování chuti sušenek. Nyní u liquidu není tak výrazná sladkost.  

Zkoušel jsem i odebrat zázvorovou sušenku a použít místo ní čistý zázvor, ale to chuť vycházela přece jenom trochu ostřeji. Pro celkový harmonický projev liquidu k sobě dobře pasují sladkost jablka s vůní santálového dřeva. Jelikož jsem v tomto liquidu tedy nakonec ponechal zázvorovou sušenku, myslím, že by tento liquid mohl chutnat i těm, kdo měli rádi jeho předchůdce.

Santálové dřevo má svůj vlastní osobitý projev, takže je možné, že vás tento liquid při prvním potahu maličko překvapí. Jedná se o vůni, se kterou se často pracuje při přípravě parfémů, a nikoli u liquidů pro vaping, takže vás možná zaskočí. Po několika potazích by měl ale pocit zvláštnosti pominout. Zase tak silný projev tu santálové dřevo nemá. Aroma je tu v porovnání s ostatními ingrediencemi zastoupeno v setinách procent. 

…………………………………………………………

Tolik tedy k uvedenému liquidu p. Ushiro. Ponouknul vás k vyzkoušení? Pokud se vám nechce pořídit si naslepo hned celou lahvičku, zvolte možnost zakoupení malého testovacího vzorku. Stačí mi dát vědět přes mail či messenger.

  • Sdílejte příspěvek

Napsat komentář