0

JARNÍ TESTY

Jak už jsem napsal na FB, tak právě mám na poště zásilku z Japonska s dalším zbožím do e-shopu. Zatím tam mám jeden balík, od druhého dodavatele by měl balík dorazit v několika dnech. A oba dva mi tam dali několik vzorků úplně nových liquidů.

MK Lab mi přidal k ochutnání liquidy Red Energy a Honey Lemon – což jsou (osobně jsem již ochutnal oba dva dříve) energetický nápoj a med s citrónem. Za mne, a za kamarády, kteří rovněž měli možnost ochutnat, je to velmi povedené.

BLL přibalil svůj první ovocný liquid bez tabákové chuti. Je postavený na chuti grapefruitu, limetek, japonského citrusového ovoce juzu, černém rybízu a toniku. Snažil se chuť postavit tak, aby připomínala nápoj Mets Bitter, kerý měl dříb v oblibě, a který již není v japonsku v prodeji. Úplně to vidím, jak se to hodí k těm přibývajícím teplým dnům. Mimochodem – bližší informace k tomuto liquidu postnu jako další článek zde na blogu, a bude to opět popis slovy samotného tvůrce.

No, a teď jen chci zmínit, že pokud byste někdo chtěl rovněž tyto nové chutě ochutnat, tak mi dejte mailem vědět, a až mi obě zásilky projdou celnicí, tak bych některým z vás mohl několik vzorků odeslat. Moc toho nemám, ale na 5-10 lidí by se dostat mohlo. 🙂

  • Sdílejte příspěvek

Napsat komentář